Реалізуємо найвишуканіший проєкт

Замовити кухню
ДИЗАЙН, ПРОЄКТУВАННЯ, ВИГОТОВЛЕННЯ, УСТАНОВКА

РЕАЛІЗОВАНІ КУХНІ

Коли меблі - мистецтво...

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ПРОЦЕС СТВОРЕННЯ МЕБЛІВ?

Виконано більше 100 замовлень
Наші фахівці спроєктують
ДЛЯ ВАС 3D МОДЕЛЬ ВАШОЇ КУХНІ
Розглянути проєкт

Кухня - це чи не найголовніше місце в нашому помешканні. Це те місце, де збирається сім'я, друзі, де ми проводимо найбільше часу.
При виготовленні кухні ми намагаємося поєднати дизайн і високу якість. Всі наші кухні, за замовчуванням, комплектуються алюмінієвим піддоном в секцію під мийку та килимками у висувні ящики, що значно полегшує прибирання і подовжує термін служби меблів. Абсолютно всі деталі наших виробів кромкуються крайкою з усіх боків за допомогою поліуретанового клею, що робить виріб екологічно безпечним та максимально стійким до вологи і температури.

ПРО НАС

Команда RESHA

Компанія "RESHA" - це команда професіоналів з багаторічним досвідом. Невелика кількість співробітників (до 10-ти чоловік) дає нам перевагу максимально оптимізувати процеси, що дозволяє швидко та якісно виконувати поставлені завдання, а також робить наш продукт максимально конкурентним. На сьогоднішньому ринку з виробництва індивідуальних меблів ми одні з небагатьох , хто здатен створювати по справжньому якісну продукцію. Завдяки нашому конструкторському потенціалу та кваліфікації в складанні меблевих виробів ми не боїмося використовувати новітні технології і працювати з найрізноманітнішими матеріалами. Всі питання наш замовник вирішує з однією людиною - керівником проєкту, який на зв'язку 24/7. Ніякої бюрократії!
Олександр Решетар, керівник компанії.

Наші клієнти


Optimized with PageSpeed Ninja
Заказать консультацию
г. Киев, ул. Киото, 27